lampsandco.pl
Drewniany  podest szary słoń Drewniany podest szary słoń
Producent: JaBaDaBaDo
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drewniany  podest królik Drewniany podest królik
Producent: JaBaDaBaDo
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej

POMOCNIK KUCHENNY - KITCHEN HELPER

Z czasem ciekawość po prostu bierze górę, wówczas również w kuchni powinieneś umożliwić swojemu dziecku zabawę w kuchni. Pomocnik kuchenny dla dzieci to  specjalnie zaprojektowany podest stworzony z myślą, aby dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w codziennych obowiązkach kuchennych. Łatwe do użytku i odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jak powszechnie wiadomo małe dzieci obserwujące swoich rodziców w kuchni z czasem same pragną spróbować swoich sił w gotowaniu. Wasza pociecha wraz z wiekiem chętnie będzie brała udział w tych codziennych czynnościach, gdy wyposażysz swą kuchnię w ten prosty, ale jakże praktyczny mebel. Pomocnik kuchenny dla dzieci z pewnością ma potencjał by zostać ulubionym mebelkiem, spraw niespodziankę dla swojego dziecka już dziś. Wspólne odkrywanie produkcji potraw to wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców.

Kitchen helpery – nieoceniona pomoc w kuchni

Głównym celem kuchennych pomocników dla dzieci jest zachęcenie najmłodszych do nauki poprzez zabawę oraz uczenie ich samodzielności i odpowiedzialności. Dzieci mogą pomagać w przygotowywaniu posiłków, pokazywać swoje umiejętności oraz rozwijać swoją kreatywność. To doskonały sposób na budowanie więzi rodzinnych i wspólne spędzanie czasu oraz uczenie dzieci dbania o porządek.
Zwłaszcza dla młodszych dzieci warto zaopatrzyć się w drewniane akcesoria kuchenne, takie jak noże do krojenia warzyw i owoców, foremki do ciastek, łopatki, miseczki, sitka oraz mini-deseczki do krojenia. W Naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment tego typu zabawek.  Zajrzyj do kategorii Akcesoria kuchenne do zabawy Te specjalnie zaprojektowane narzędzia są bezpieczne dla dzieci, dzięki swoim zaokrąglonym krawędziom oraz ergonomicznemu kształtowi, który zapewnia pewny chwyt.
Ponadto kuchenne pomocniki dla dzieci mogą również zawierać elementy edukacyjne, takie jak naklejki z nazwami różnych warzyw, owoców czy przyborów kuchennych. Dzięki nim dzieci mogą równocześnie bawić się i uczyć, rozwijając swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz naukę nazw poszczególnych produktów kuchennych.

Kitchen helper – dla samodzielnego szkraba i spokojnej mamy

Przy uczestniczeniu w czynnościach związanych z gotowaniem najważniejsze pozostaje bezpieczeństwo. Cena pomocnika kuchennego zazwyczaj wynika z materiał wykonania kitchen helpera, jednak niezależnie od niej  Ty zyskasz spokój o bezpieczeństwo swojej pociechy, a maluch możliwość rozwoju. Prace kuchenne według specjalistów od montessori są bardzo pomocne przy rozwoju dziecka. Wykorzystanie pomocnika kuchennego nie tylko umożliwia Twojemu dziecku dostęp do kuchennego blatu, ale przede wszystkim pozwoli Wam na spędzanie jeszcze więcej czasu razem. Dobierając produkty do oferty zwracamy uwagę na to, aby podest był stabilny. W konstrukcji pomocnika kuchennego kluczowa jest stabilność mebelka. Dzięki temu możesz u Nas zamówić jedynie bezpieczne pomocniki kuchenne. Gwarantuje to, że niezależnie od wyboru dostarczymy Tobie dziecięcy pomocnik kuchenny, którego użytkowanie będzie bezpieczne.

Najwyższa jakość w estetycznym wydaniu

Warto również zwrócić uwagę na estetykę kuchennych pomocników dla dzieci. Kolorowe i atrakcyjnie zaprojektowane pomocniki kuchenne zachęcają najmłodszych do aktywnego uczestnictwa w kuchennych zajęciach. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, twórcze myślenie i zdolności manualne. Dzięki różnorodności form, rozwiązań i kolorów z pewnością dopasujesz pomocnik kuchenny do swojego wnętrza. 

Pomocnik kuchenny kitchen helper w sklepie Lampsandco.pl

W Naszym sklepie z pewnością każdy może wybrać odpowiedni model dla swoich potrzeb. Szeroka gama produktów zarówno pod kątem wizualnym jak i cenowym. Co jednak ważne zawsze oferujemy jedynie produkty producentów, których produkty są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i solidne.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium