Jak urządzić mały pokój dla dziecka?
Jak urządzić mały pokój dla dziecka?

Aranżacja pomieszczeń o niewielkim metrażu to zawsze spore wyzwanie. Tym bardziej, jeśli mówimy tutaj o pokoju dziecięcym — w odróżnieniu do innych części domu musi on spełniać wiele funkcji jednocześnie, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku, nauki i zabawy dla naszych podopiecznych. Jak to osiągnąć na niewielkiej liczbie metrów kwadratowych? W tym artykule przedstawiamy kilka użytecznych wskazówek, które pozwolą Ci stworzyć bezpieczne i funkcjonalne wnętrze dla Twojego malucha, nawet jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią.

czytaj całość »
Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?
Jak urządzić pokój dla rodzeństwa?

Aranżacja przestrzeni do życia dla małego dziecka to spore wyzwanie. Prawdziwe schody zaczynają się jednak dopiero wtedy, gdy miejsce jedynaka zajmie para rozbieganych i pełnych energii urwisów. Bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz indywidualne potrzeby każdego z podopiecznych to tylko pierwsze z brzegu aspekty, które musisz wziąć pod uwagę, urządzając pokój dla rodzeństwa.

czytaj całość »
Kolory do pokoju dziewczynki

Urządzenie pokoju dla dziecka jest z pozoru łatwym zadaniem. Jednak im dalej zagłębiamy się we własną koncepcję, tym większe nachodzą nas wątpliwości, czy na pewno idziemy w dobrym kierunku.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium