lampsandco.pl

Zapoznajcie się z marką Little Lights. Jesteśmy niewielką, rodzinna manufakturą z Krakowa, która tworzy lampki dla rodzin na całym świecie.

Nasza historia rozpoczęła się od stworzenia naszej flagowej lampki - śpiącego liska. Projektując nasz pierwszy produkt, pragnęliśmy, aby lampka była uroczym zwierzakiem, który zagości obok łóżka. Naszym celem było nie tylko osiągnięcie pięknej formy, lecz także stworzenie funkcjonalnej lampy, wypełniającej pokój przyjemnym, ciepłym światłem idealnym do czytania i spania.

W naszej produkcji postawiliśmy na drewno sosnowe, które stanowi surowiec do stworzenia wszystkich naszych lamp. Zapach, struktura i historia, którą niesie ze sobą drewno, są dla nas fascynujące. To coś nieuchwytnego, co sprawia, że lampy Little Lights stają się trwałe. To nie tylko piękny i praktyczny przedmiot, lecz także pamiątka, która przetrwa w rodzinie przez lata, a być może nawet pokolenia.

Marka Little Lights to również ludzie, którzy wkładają serce i talent we wszystkich etapach tworzenia lamp. Każdy z produktów przechodzi długą drogę zanim trafi do Waszych rąk. Ręczne szlifowanie, malowanie, troska o każdy detal – to nasza codzienna praca. Dopieszczamy małe detale, dodajemy uroku noskom, szlifujemy okienka i drabinki – wszystko po to, aby każda lampa Little Lights była wyjątkowa.

To, co dla nas ma największe znaczenie, to stymulowanie wyobraźni i podążanie za marzeniami. Chcemy wprowadzić więcej kolorów, radości i ciepła do domów. Kreować przytulną i niezapomnianą atmosferę, która zawsze pozostanie wspaniałą częścią wspomnień z dzieciństwa.

Każda lampa Little Lights to zrealizowane marzenie, które chcemy przekazać innym.

Lampka nocna dla dzieci koń Lampka nocna dla dzieci koń
Producent: Little Lights
Cena:

829,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampka nocna dla dzieci kotek Lampka nocna dla dzieci kotek
Producent: Little Lights
Cena:

829,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampka nocna dla dzieci lew Lampka nocna dla dzieci lew
Producent: Little Lights
Cena:

829,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampka nocna dla dzieci lisek Lampka nocna dla dzieci lisek
Producent: Little Lights
Cena:

829,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampka nocna dla dzieci motyl Lampka nocna dla dzieci motyl
Producent: Little Lights
Cena:

829,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium