Zabawka/Gryzak Marchewka
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis
Zabawka w kształcie marchewki wykonana z delikatnej bawełny Wasched. W środku marchewki znajduje się grzechotka i wypełnienie silikonowe antyalergiczne. Listek również wykonany z bawełny Wasched z niewielką ilością wypełnienia silikonowego. Cały listek dekoracyjnie przepikowany, a na marchewce delikatne hafty. Zabawka przymocowana do drewnianego gryzaczka w kształcie kółka. Drewniany element to naturalne drewno bukowe, nieimpregnowane i nie lakierowane.
Zabawka świetnie sprawdzi się w czasie ząbkowania, pobudzi inteligencję sensoryczną Twojego dziecka.
Drewniane kółko jest łatwe do złapania dla malutkich rączek co zachęci maluszki do zabawy.
Wymiary:
drewniane kółko: średnica 6,5 cm
marchewka długość około 15cm
Nasze zabawki i gryzaki są wykonane z naturalnych i bezpiecznych półfabrykatów.Elementy drewniane są odporne na ślinę i nie zawierają szkodliwych substancji,odpowiadają normom prawnym ustawy o bezpieczeństwie zabawek (DIN-EN 71-3).Elementy tekstylne są również bezpieczne dla najmłodszych i posiadają certyfikatOEKO tex Standard 100.
KONSERWACJA / CZYSZCZENIE-zabawkę należy utrzymywać w czystości;- drewniane elementy wycierać wilgotną ściereczką; nie polewać wrzątkiem i nie moczyć w wodzie.Drewno po takim zabiegu może ulec zniszczeniu;- elementy tekstylne zaleca się prać w temperaturze do 40 stopni;Po pewnym czasie użytkowania, po praniu na powierzchniach tekstylnych może pojawić się delikatny pilling co (delikatne zmechacenie) jest to dowodem na naturalność tej tkaniny- nie podlega to reklamacji.
UWAGA!- gryzak to przedmiot osobisty, nie należy go przekazywać innemu dziecku;- zawsze sprawdź stan zabawki przed podaniem dziecku;- w przypadku rozerwania/uszkodzenia zabawki wyrób wyrzucić;