lampsandco.pl

Théo Bébé to opowieść o trzech francuskich przedsiębiorcach, którzy osiedlili się w Azji od lat 80. do 2000 roku. Po kilku dziesięcioleciach prowadzenia indywidualnych przedsięwzięć biznesowych w handlu, drewnie i meblach, trójka się spotkała i w 2014 roku stworzyła markę Théo Bébé (która już istniała we Francji od 1999 roku, choć w innej formie).

Przejęli i kontynuowali także warsztat produkcyjny zlokalizowany w Indonezji, specjalizujący się w produkcji mebli dla niemowląt, który był na granicy zamknięcia przez dużą francuską firmę. Z powodu geograficznej lokalizacji wspólników, siedziba firmy znajduje się w Singapurze, co umożliwia firmie rozwój zarówno w Azji, jak i Europie.

Serce Théo Bébé bije we Francji, a to tam znajduje się większość naszych klientów. Dlatego magazyn logistyczny umieszczono w Loriol, w departamencie Drôme. W celu zachowania pierwotnego ducha marki wszyscy współpracownicy są Francuzami. Zlokalizowani we Francji i na całym świecie, pozwala to marce przyczyniać się do rozpowszechniania francuskiej kultury i stylu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium