lampsandco.pl

ZWROTY I REKLAMACJE

Kupując w Naszym sklepie internetowym lampsandco.pl, mają Państwo możliwość zwrotu zamówionych towarów w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.


Zwrot produktu.


Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu, dostępny TUTAJ. 

Domyślny adres dla zwrotów:

Lamps & Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Michał Kowalewski

ul. Lawendowa 5/4

05-850 Umiastów

+48 729 684 992

 

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z metkami.

W przypadku ewentualnego zwrotu mebli prosimy o uprzedni kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości.

Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

 

Reklamacja produktu.


Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad.  Mają Państwo prawo do złożenia reklamacji na zakupiony towar.

W celu złożenia reklamacji prosimy o kontakt pod adresem sklep@lampsandco.pl w celu uzgodnienia szczegółów.

 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w czasie do 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

REKLAMACJA MEBLI

Drodzy klienci jeśli po rozpakowaniu paczek zauważą Państwo, że meble są uszkodzone/porysowane/wadliwe lub zamówienie jest niekompletne należy wysłać do nas maila na adres sklep@lampsandco.pl o nazwie REKLAMACJA MEBLI. Prosimy o nie składanie wadliwych mebli. W treści wiadomości należy wpisać numery wadliwych lub brakujących elementów wg instrukcji załączonej przez producenta, należy również załączyć zdjęcia danych elementów oraz krótko opisać problem. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przez producenta uszkodzone/brakujące elementy są wówczas dosyłane do Państwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium