PROJEKT POKOJU


Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, przy ul. Wiertniczej 36, tutaj najłatwiej będzie nam pomóc Ci w dobraniu wymarzonych mebli i dodatków :)
Jeśli nie możesz do nas przyjechać z przyjemnością przygotujemy projekt online. Projekt obejmuje 1 wizualizację i 2 poprawki. Koszt projektu przy zakupie mebli z projektu to 199 zł.

Do przygotowania projektu potrzebujemy dokładnych wymiarów pokoju - długość ścian, szerokość okien i drzwi, wysokość na której znajdują się okna, jaka jest ich odległość od ścian, lokalizacja grzejników. Przyda nam się rysunek pokoju z wymiarami, może być rozrysowany na papierze :)

Prosimy równiez o przesłanie 2-3 zdjęć pokoju.

Napisz nam jaki styl Cię interesuje - wyślij nam linki z meblami i dodatkami, które najbardziej wpadły Ci w oko na naszej stronie. Będziemy mieli informację w jakim stylu chciałbyś mieć pokoik. Ze swojej strony chętnie pomożemy znaleźć ciekawe rozwiązania, zaproponujemy optymalne, naszym zdaniem, meble i dodatki, pokażemy nasze próbniki tkanin. Chętnie zobaczymy też przykładowe zdjęcia pokoików, które Ci się podobają, będzie to dla nas inspiracja przy tworzeniu projektu.

Dzięki projektowi zobaczysz jak będą wyglądały wybrane meble w pokoju, czy wszystkie się zmieszczą i czy ich ustawienie będzie wygodne. Wraz z nami przygotujesz wnętrze, które będzie spójne i przemyślane. 

Nasze projekty przygotowywane sa w oparciu o ofertę produktów dostępną na stronie Lamps & Company.